Зняття зубних відкладень

Зняття зубних відкладень

Зубні відкладення – це термін, що позначає зубний наліт і камінь. Вони є причиною розвитку різних захворювань зубів і ясен.

Утворення відкладень на зубах – це природний процес. Саме тому потрібно чистити зуби щодня, щоб наліт не накопичувався. Якщо гігієна порожнини рота не дотримується, то з часом утворюється твердий наліт або навіть камені, які без спеціального втручання неможливо прибрати. Відкладення зубного каменю в різному ступені спостерігається у більшості людей зі здоровим пародонтом.

Чим небезпечний зубний камінь?

Зубні відкладення є хорошим середовищем харчування для різних бактерій, які травмують слизову ясен в процесі росту. В результаті виникає запалення, а це загрожує різними захворюваннями порожнини рота. Тому зняття зубних відкладень є не лише косметичною, але і профілактичною процедурою.

Як видаляють зубний наліт і камені?

Більш доступним і в той же час досить ефективним є ультразвукове зняття зубних відкладень. Дана процедура не травмує ні ясна, ні емаль, оскільки вплив на камінь досягається за рахунок прямолінійних ультразвукових коливань на кінчику особливої насадки.

Результатом такої процедури буде здоровий і природний колір зубів. Причому ультразвуковий метод може зняти наліт з зубів навіть завзятого курця!

При необхідності очищення зубів ультразвуком можна проводити раз на півроку.

Як проводиться ультразвукове зняття нальоту і каменю?

При проведенні процедури лікар користується скалером – апаратом, який виконує коливання в ультразвуковому діапазоні (приблизно 100 мільйонів за одну хвилину). Ці коливання передаються твердим зубним відкладенням, що призводить до руйнування зубного нальоту і каменю.

Для комфорту пацієнта, а також для охолодження насадки під час роботи апарату подається рідина.

Після процедури проводиться шліфування зубів, оскільки на їх поверхні залишаються шорсткості. Такі маніпуляції допомагають уникнути подальшого приросту нальоту і як наслідок каменів. Полірування здійснюється за допомогою різних паст і спеціальної щітки.

Професійне чищення зубів

Для проведення ультразвукового чищення необхідний досвідчений стоматолог, який володіє технікою застосування ультразвукового апарату. Тоді процедура буде безпечною і ефективною. Адже якщо наконечник ультразвукового апарату тримати перпендикулярно поверхні зуба, то можна травмувати емаль!

Крім того, якщо ви потрапите на прийом до недосвідченого стоматолога, при проведенні процедури є ризик випадання пломби і розцементування коронки!

Лікарі “Стоматології 777” мають всі необхідні знання та великий досвід проведення ультразвукового чищення зубного каменю. Вони виявлять та видалять важкодоступні під’ясенні відкладення, які можуть стати причиною серйозних проблем, наприклад, розсмоктування кісткової тканини навколо зуба, що призведе до розхитування зубів і згодом до складного пародонтиту. Саме з цієї причини ми рекомендуємо вам звертатися до досвідчених фахівців!