Dental cleaning Air Flow

Dental cleaning Air Flow

Природний колір зубів у багатьох людей далекий від бажаного чисто білого, тому процедура відбілювання користується великою популярністю.

З кожним днем в стоматології з’являється все більше можливостей для застосування найсучасніших технологій для відбілювання.Фахівці розрізняють жорсткі і щадні методи усунення зубного нальоту.

Відбілювання Air Flow визнається найм’якшою методикою, яку часто називають професійним чищенням зубів.<span class=”Apple-converted-space”> </span>При її застосуванні не використовуються ніякі хімічні речовини, тому зубна емаль не пошкоджується.

Під час професійного чищення Air Flow пацієнт не відчуває дискомфорту, а сама процедура не займає багато часу.

Професійне чищення дозволяє позбутися від зубного каменю і зубного нальоту, повернувши зубам їх природний колір.

Після застосування відбілювання Air Flow зуби стають світлішими за все на пару тонів, тому тим, хто хоче досягти більшого результату, краще скористатися більш жорсткими методами відбілювання.

Професійне чищення Air Flow прибирає тільки той наліт, який виник під впливом зовнішніх чинників, але якщо жовтий відтінок зубів пояснюється генетичними особливостями людини, чистка Air Flow не змінить ситуацію, і для відбілювання потрібно буде використовувати інші методи.

Відбілювання та чистка зубів Air Flow

Під тиском з піскоструминного апарату Air Flow на зуби направляють струмінь суміші з води і абразивного речовини. Основу абразиву становить абсолютно нешкідливий для здоров’я людини бікарбонат натрію (харчова сода).

Перед професійним чищенням зубів необхідно вилікувати всі зуби, і проконсультуватися зі стоматологом про можливі протипоказання.

Професійне чищення методом Air Flow неможливе для:

  • людей, які страждають на бронхіальну астму
  • вагітних жінок
  • людей, які страждають від алергії на цитрусові.

Після зняття зубних відкладень за допомогою Air Flow, протягом трьох годин не рекомендується вживати напої та їжу, бо вони фарбують зуби.

Залиште свій контактний номер телефону – і Вам обов’язково зателефонують!

    <h4>Точний фінансовий план стоматологічного лікування в кожному конкретному випадку можна назвати тільки після огляду стоматолога безпосередньо в самій стоматологічній клініці.</h4>