Cosmetic Dentistry

Cosmetic Dentistry

У візуальному сприйнятті будь-якої людини посмішка є визначальним чинником симпатії. Тому здорові, рівні, гарні зуби, гармоніюють із зовнішністю, що є запорукою успіху в суспільстві. Естетичною корекцією зубного ряду і збереженням здоров’я ротової порожнини займається косметична стоматологія. Це окрема область стоматології, в завдання якої входить:
• облицювання поверхні зубів різними матеріалами з метою поліпшення їх форми і кольору;
• корекція прикусу;
• виправлення неправильного положення зубів;
• усунення діастеми, збільшених проміжків між зубами;
• професійне відбілювання зубів.

Які методи реставрації зубів ефективні?

У наші дні ми звертаємося до медицини не тільки за здоров’ям, а й за красою. Так, стоматолог може подарувати нам гарну посмішку, використовуючи різні методи реставрації зубів. Розповімо про те, чим хороша художня реставрація зубів, і скільки це може коштувати.

Що таке художня реставрація зубів

На жаль, не всім нам від природи дано красиві зуби ідеальної форми. Як правило, з часом або з віком можуть відбуватися різні неприємності, які зовсім не додають привабливості нашої усмішці. Будь то скол частини зуба або нерівна форма – з будь-якими дефектами допоможе впоратися реставрація зубів.

Отже, художня реставрація – це спосіб відновлення структури здорового зуба за допомогою різних пломбувальних матеріалів.Така реставрація ще називається «естетичною» або «косметичною», оскільки кінцева мета – досягнення високої естетики зуба.

 • Реставрація абсолютно безболісна (хоча при підвищеній чутливості і при необхідності можна використовувати анестезію), тому користується великою популярністю сьогодні.
 • На відміну від протезування, цей метод часто значно дешевше.
 • Відновлювані зуби піддаються мінімальній дії, тобто реставрація, в порівнянні з протезуванням зубів, є більш гуманною процедурою.

Які проблеми може вирішити естетична реставрація зубів:

 • Щілини між зубами;
 • Нерівна форма зубів;
 • Скол частини зуба або руйнування більше половини зуба;
 • Дефекти емалі;
 • Карієс на більшій частині поверхні зуба.

Тобто при реставрації можна відновити і форму, і колір зуба, при цьому зробити це таким чином, що відновлені зуби не будуть відрізнятися від здорових.

Як виконується реставрація зубів?

При реставрації зубів можуть застосовуватися два методи: прямий і непрямий.

Реставрація за допомогою прямого методу:

Проводиться безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта, лікар прямо на місці формує новий зуб. Використовуються матеріали: композитні фотополімери або склоіномірний цемент.

Безсумнівним плюсом цього методу є те, що реставрація зазвичай виконується за один день. Причому в стандартних випадках за один візит можна реставрувати до шести зубів. Однак в цьому випадку, звичайно, потрібно багато сил від клієнта, адже при реставрації шести зубів потрібно провести в стоматологічному кріслі до шести годин. В цілому ж на реставрацію одного зуба може йти від 15 хвилин до години (в залежності від складності випадку).

Недоліком цього методу вважається той факт, що з часом реставровані зуби можуть тьмяніти, втрачати свій первісний блиск, тому при догляді потрібно більш уважно ставитися до вибору зубної пасти.

Реставрація за допомогою непрямого методу

Цей метод передбачає виготовлення в лабораторії вінірів – тонких фарфорових або композитних пластин, які заміщають зовнішній шар зубів. На відміну від коронок, вініри покривають не весь зуб, а тільки його фронтальну частину.

Проводиться така реставрація в кілька етапів:

 • підготовка до реставрації – при необхідності проводиться лікування, чистяться канали, зуб пломбується;
 • зняття зліпка, виготовлення за зліпком вініра;
 • установка вініра.

Вініри ефективно використовувати, якщо зуби недостатньо рівні або білі, а інші способи (наприклад, відбілювання) не допомагають. Завдяки вінірам можна отримати практично ідеальну посмішку, проте цей метод не рекомендується використовувати при неправильному прикусі, при веденні екстремального способу життя (наприклад, при активних заняттях боксом) або за відсутності жувальних зубів.

Припустимо і такий варіант, коли на одні зуби ставиться коронка, а на інші – вініри: тут важливо, щоб вони були виконані з одного матеріалу.

Скільки коштує реставрація зубів в клініці “Стоматологія 777”

На вартість реставрації зуба буде впливати складність випадку (наскільки зруйнований зуб), застосовуваний метод, що витрачається час, використовувані матеріали. Все залежить від кожного конкретного випадку: одному клієнту потрібно півгодини на відновлення, іншому ж потрібно відвідати лікаря кілька разів.Тому можна говорити лише про порядок цін, який може відрізнятися в залежності від ситуації і рівня клініки.

Відновлення відколу ріжучого краю переднього зуба буде коштувати від 500 грн, відновлення половини зуба – від 1500 грн, повне відновлення зуба – від 2000 грн. Більш точну ціну вам зможе назвати лікар після індивідуальної консультації.

Залиште свій контактний номер телефону – і Вам обов’язково зателефонують!

  <h4>Точний фінансовий план стоматологічного лікування в кожному конкретному випадку можна назвати тільки після огляду стоматолога безпосередньо в самій стоматологічній клініці.</h4>